CzytamiWiem.pl - informacje na nasz tematCzytamiWiem.pl to nowoczesny i dynamicznie rozwijający się portal dziennikarstwa obywatelskiego. Na swoich łamach publikuje wiodące informacje z Polski i świata przesyłane przez internautów, dziennikarzy, pasjonatów oraz redakcję portalu. To właśnie w ten sposób zapewniamy swoim czytelnikom dostęp do aktualnych wiadomości i ciekawych treści. Zawsze wyczerpujemy poruszany temat.

Współpraca z biznesem

Portal CzytamiWiem.pl to również doskonałe połączenie świata informacji i biznesu. Reklamującym się u nas firmom gwarantujemy bezawaryjne działanie serwisu, dużą liczbę odwiedzin, dostęp do wysokiej, jakości prezentacji a także reklamę na stronie głównej. Oferujemy również ciekawe i nowoczesne formy reklamy, o których można przeczytać tutaj.

Codzienne zaangażowanie w CzytamiWiem.pl

Każdego dnia CzytamiWiem.pl wydaje grupa pasjonatów, która dba nad bieżącym funkcjonowaniem serwisu, jego rozwojem a także rozbudową. Stale poszukując nowych możliwości dotarcia do czytelnika. Jesteśmy obecni na wielu e-ventach oraz konferencjach. Niejednokrotnie obejmujemy patronatem medialnym działania różnych grup społecznych.

Priorytetem w działaniu naszego portalu jest przekazanie jak największej ilości informacji. Chcemy publikować newsy, które dostarczą naszym czytelnikom niezbędną w codziennym życiu wiedzę. Aby spełnić wszystkie te zadania na stałe współpracujemy z wieloma autorami, jednostkami samorządowymi, fundacjami non – profit a także innymi podobnymi projektami. Wiemy jak duże jest zapotrzebowanie na przekazywanie różnych wiadomości.

Jednocześnie informujemy wszystkich naszych czytelników, że cały czas jesteśmy otwarci na nowe propozycje kooperacji. W celu przekazywania najświeższych informacji, wymiernej promocji oraz współdziałania biznesowego podejmiemy rozmowy na temat każdej wartościowej współpracy. Warunki takich działań ustalane są indywidualnie z każdym partnerem a w celu ich potwierdzenia podpisywana jest stosowna umowa, do której przestrzegania zobligowane są oby dwie strony. W celu rozpoczęcia wspólnej pracy nie trzeba wykonywać jakichś skomplikowanych czynności. Wystarczy jedynie skontaktować się z naszym portalem za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się tutaj.

Wierzymy, że na podstawie wspólnej kooperacji uda się osiągnąć wspólny sukces biznesowy oraz przekazać czytelnikom dokładne informacje. Chcemy, bowiem stale wypełniać misję dziennikarstwa obywatelskiego poprzez przekazywanie aktualnych informacji a także biznes poprzez reklamę i współpracę.

Patronat Medialny

Chcesz abyśmy objęli Twoje wydarzenie Patronatem Medialnym? Przeczytaj zasady tutaj

Statystyki serwisu

Przedstawiamy statystyki serwisu CzytamiWiem.pl publikowane na podstawie danych z Google Analytics. Sprawdź

Znajdź nas!

  • Lubię To!
  • Plusuj
  • Tweetnij:)
  • Looknij